סל קניות
אין פריטים בסלנמצאו 6 תוצאות עבור חיפוש התג : טיפול במים

הידרותרפיה - טיפול במים בשיטת וואטסו

וואטסו זו אחת הגישות לתרפיית מים, אשר משקיטה את התודעה, מרגיעה את הגוף ופותחת את הלב. זאת קומבינצייה מיוחדת המשלבת עיסוי, יוגה – מתיחות ונקודות לעבודה המיושמות במים, בטמפרטורה של 34 מעלות. הסביבה החמימה, הבטוחה וחסרת... (קרא עוד...)

הידרותרפיה טיפול במים בשיטת וואטסו

[smoothcatalog:וואטסו] [catalogImages:וואטסו] גלריות נוספות... [ יוגה בטבע | יוגה צ'קיטסה | הידרותרפיה - וואטסו | הסטודיו - שיעורי יוגה | צלילים מרפאים | יוגה בגואה, הודו | יוגה בזוגות... (קרא עוד...)

פרחי באך

טיפול באמצעות פרחי באך משלב תרכובת תמציות טבעיות הנרקחות מפרחים בהתאמה בהתאמה אישית.  טיפול בפרחי באך משלב שיחות בהן נקבעות מטרות הטיפול ואשר מהוות תמיכה לכול אורך התהליך.מטרת התמציות היא לטהר את הגוף ואת הנפש... (קרא עוד...)

פסיכותרפיה גופנית

פסיכותרפיה גופנית הוא טיפול אינטגרטיבי - המקשר בין הבריאות הפיזית והמנטלית ומאפשר דרך חיים בריאה, שמחה ושלמה יותר.הטיפול משלב טכניקות של נשימה מודעת, מדיטציה, שיחות, עבודה עם חלומות, וטכניקות מעולם האומנות.(ציור,תנועה... (קרא עוד...)

לילה יוגה במושב בני ציון

טיפולים הוליסטיים ושיעורי יוגה במושב בני ציון, באווירה אינטימית ובסביבה כפרית.תרגול יוגה בקבוצות קטנות עם יחס והדרכה אישית. שיעורי יוגה  אשטנגה יוגה יוגה לנשים בהריון  שיעורי יוגה פרטיים שיעורי אשטנגה... (קרא עוד...)

אודות לילה יוגה במושב בני ציון

ענת פרידמן פסיכותרפיסטית גופנית עם התמחות בנשימה מודעת, מורה לאשטנגה יוגה במושב בני ציון (8 שנים),מטפלת וואטסו ובפרחי באך. מוסמכת במסלול של 5 שנים ללימודי פסיכותרפיה גופנית עם התמחות בנשימה    מודעת ושילוב... (קרא עוד...)

עקבו אחרינו בפייסבוק

עיצוב