סל קניות
אין פריטים בסלנמצאו 9 תוצאות עבור חיפוש התג : איזון גוף נפש

פסיכותרפיה גופנית

פסיכותרפיה גופנית הוא טיפול אינטגרטיבי - המקשר בין הבריאות הפיזית והמנטלית ומאפשר דרך חיים בריאה, שמחה ושלמה יותר.הטיפול משלב טכניקות של נשימה מודעת, מדיטציה, שיחות, עבודה עם חלומות, וטכניקות מעולם האומנות.(ציור,תנועה... (קרא עוד...)

פרחי באך

טיפול באמצעות פרחי באך משלב תרכובת תמציות טבעיות הנרקחות מפרחים בהתאמה בהתאמה אישית.  טיפול בפרחי באך משלב שיחות בהן נקבעות מטרות הטיפול ואשר מהוות תמיכה לכול אורך התהליך.מטרת התמציות היא לטהר את הגוף ואת הנפש... (קרא עוד...)

סדנאות יוגה

    יוגה בזוגות | ענת פרידמן   יוגה בזוגות | ענת פרידמן     לפרטים נוספים 054-4891109     מדיטציה אקטיבית של אושו | ענת... (קרא עוד...)

יוגה לנשים בהריון

יוגה לנשים בהריון הוא שיעור המשלב תנוחות ותרגילי נשימה מעולם היוגה, אשר מחזקים את הגוף ובמיוחד את שרירי רצפת האגן, מרגיעים את הנפש ופותחים ומאזנים את מערכת הנשימה, בשילוב דמיון מודרך... (קרא עוד...)

הידרותרפיה - טיפול במים בשיטת וואטסו

וואטסו זו אחת הגישות לתרפיית מים, אשר משקיטה את התודעה, מרגיעה את הגוף ופותחת את הלב. זאת קומבינצייה מיוחדת המשלבת עיסוי, יוגה – מתיחות ונקודות לעבודה המיושמות במים, בטמפרטורה של 34 מעלות. הסביבה החמימה, הבטוחה וחסרת... (קרא עוד...)

אשטנגה יוגה

אשטנגה יוגה היט שיטת יוגה דינאמית המשלבת נשימה, תנועה ומדיטציה. אשטנגה יוגה מצוינת לאיזון הגוף. עובדת על גמישות, יציבות, ניקוי וטיהור הגוף מרעלים. מעצבת ומחטבת את הגוף. בונה ומחזקת שרירים ועצמות. כמו כן, פותחת את... (קרא עוד...)

אודות לילה יוגה במושב בני ציון

ענת פרידמן פסיכותרפיסטית גופנית עם התמחות בנשימה מודעת, מורה לאשטנגה יוגה במושב בני ציון (8 שנים),מטפלת וואטסו ובפרחי באך. מוסמכת במסלול של 5 שנים ללימודי פסיכותרפיה גופנית עם התמחות בנשימה    מודעת ושילוב... (קרא עוד...)

לילה יוגה במושב בני ציון

טיפולים הוליסטיים ושיעורי יוגה במושב בני ציון, באווירה אינטימית ובסביבה כפרית.תרגול יוגה בקבוצות קטנות עם יחס והדרכה אישית. שיעורי יוגה  אשטנגה יוגה יוגה לנשים בהריון  שיעורי יוגה פרטיים שיעורי אשטנגה... (קרא עוד...)

שיעורי יוגה פרטיים

שיעור יוגה פרטי (אחד על אחד) מאפשר תרגול בהתאמה מושלמת לקצב שלך. המרחב האישי מאפשר חקירה של אסאנות (תנוחות) ונשימה באופן ספציפי  ומדוייק יותר לדרך התרגול שלך. התרגול הפרטני מביא להבנה של נקודות תורפה בגוף ועבודה דרכן... (קרא עוד...)

עקבו אחרינו בפייסבוק

עיצוב